+421 917 460 534 info@zoomy.sk

Nahraj si svoj podcast!

PROFESIONÁLNA ZVUKOVÁ TECHNIKA

4x mikrofon Shure SM7B

Recorder Tascam DP-24SD

4x Beyerdynamic DT 770 PRO 32 Ohms

VYBAVENIE

TV  65′ palcov

2x HDMI /Apple TV na prenášanie obrazu na TV

WiFi

Klimatizácia

Kávovar

VIDEO

3x kamera s kameramanom na video podcast

V prípade potreby Vám radi zabezpečíme živý prenos, video záznam alebo aj zostrihané a upravené video.

SVETLÁ

4x LEDVANCE PLANON PLUS 600×600 30 W

1x Dualny LED luster /96W/230V

Svetlá sú plne ovládateľné, vďaka čomu si vytvoríte priamo na mieste atmosféru podľa Vašich predstáv jediným kliknutím. Nastavte si teplé, studené alebo aj denné svetlo – prípadne ich kombináciu. S nastavením Vám radi pomôžeme.

Fenomén Podcastov

Profesionálny a štýlovo zariadený priestor, ktorý je k dispozícií pre všetkých. Stačí si vytvoriť rezerváciu a môžete začať nahrávať. V Podcastove nájdete skutočne všetko, čo potrebujete na jednom mieste. Kvalitné mikrofóny, nastaviteľné osvetlenie, príjemné prostredie či profesionálna kamerová technika…. to všetko máme! Navyše Vám v rámci našej vlastnej produkcie zostrojíme video na mieru. Tešíme sa na Vás 🙂

Cenník Podcastového štúdia

Ste študenti, nezisková organizácia alebo máte skvelý nápad a nedostatok finančných prostriedkov? Príďte k nám, dohodneme sa.

Individuálna ponuka

LIVE/Kamerový záznam
?
  • Ako produkčná spoločnosť, ktorá disponuje veľkým množstvom techniky, pre nás nie je problém zabezpečiť live prenos, nahrávanie rozhovoru, postrihaný kamerový záznam alebo aj kompletný audiovizuálny prenos. Každý projekt je individuálny, preto Vám radi vypracujeme cenovú ponuku šitú priamo pre Vás – stačí nám napísať alebo zavolať.

  •  
0