+421 917 460 534 info@zoomy.sk

SERVIS          ZOOMY.SK!

Oboznámte sa so všetkými informáciami potrebnými na začatie servisu.  Nižšie nájdete kroky potrebné na zabezpečenie opravy a výber z najčastejšie kladených otázok. Ak by však niečo stále nebolo jasné – volajte, píšte.

Ako využiť náš servis?

Aby sme zabezpečili maximálnu spokojnosť s výrobkami a garantovali kvalitu našich služieb, ponúkame špičkový servis. Zabezpečujeme pozáručný servis značiek CANON,  NIKONSIGMAFUJIFILM, SONY, PANASONIC, TAMRON, OLYMPUS a iné.

1. Prineste nefunkčný výrobok

Prineste nefunkčný výrobok do našej prevádzky ZOOMY.SK v Nitre. Nemôžete prísť osobne? Nevadí, môžete to bez problémov vybaviť aj z pohodlia Vášho domova. Po vytvorení objednávky dostanete na email podrobné inštrukcie na odoslanie opravy prostredníctvom spoločnosti Zásielkovňa.  V prípade záujmu vieme poslať na vyzdvihnutie zásielky nášho zazmluvneného kuriéra priamo na adresu. A nemusíte sa vôbec obávať – všetky spôsoby prepravy sú u nás poistené a evidované ako krehké! 

2. Zbavte výrobok príslušenstva

Ak je to možné, výrobok zbavte popruhov, káblov, bateriek, filtrov, puzdier a ostatného príslušenstva, ktoré pri servisnej oprave nie sú potrebné.

3. Po oprave Vás budeme kontaktovať

Po servise vás budeme okamžite kontaktovať, aby sme si dohodli spôsob vrátenia. V prípade záujmu Vám ho starostlivo zabalíme a pošleme kuriérom s poistením.

Pár dodatočných informácií…

Poštovné aj diagnostika je úplne zdarma!

Ak si u nás necháte svoje zariadenie opraviť, neplatíte žiadne ďalšie poplatky za poštovné, či diagnostiku. V prípade ak s cenou, alebo dĺžkou, opravy nebudete súhlasiť, bude Vám účtovaný manipulačný poplatok v hodnote 9€ s DPH (alebo 19€ s DPH pri utopených, alebo rozoberaných zariadeniach).

Zľava 50% na prenájom techniky

Pokiaľ si vyberiete možnosť servisovať svoj prístroj u nás, máte 50% zľavu na prenájom techniky počas celej dlžky opravy. Nemusíte sa tak vôbec obávať, že by ste niečo zmeškali.

Koľko bude stáť oprava?

Je skutočne veľmi náročné odhadnúť, koľko bude oprava stáť. Celkovú cenu, ale aj dĺžku opravy, Vám vieme povedať až po vykonaní odbornej diagnostiky našim technikom. Diagnostiku vykonávame podľa možnosti v čo najkratšom možnom čase.

Diagnostika je zdarma!

Poštovné je zdarma!

Zľava 50% na prenájom techniky počas celého trvania opravy!

Servisný formulár

  Doručenie Zásielkovňa* (Vyberte prosím pobočku pre DORUČENIE techniky po ukončení servisného úkonu / vrátenie):

  Mali by ste záujem o odkúpenie Vašej techniky v prípade, že cena za servis bude príliž vysoká?

  *Prečítal som si a súhlasím s obchodnými podmienkami Obchodné podmienky.

  Polia označené s * sú povinné

  Sevisné úkony

  Opravené prístroje

  Poškodených balíkov

  0