+421 917 460 534 info@zoomy.sk

PRENÁJOM ATELIÉRU

Multifunkčný priestor na krátkodobý prenájom

Základné informácie

Fotíte profesionálne alebo je fotenie vašou veľkou vášňou a hobby? Ponúkame vám využiť priestory ateliéru, ktoré určite naplnia všetky vaše potreby a túžby. Časová sloboda vám umožní dokonale zladiť potreby Vás ako fotografa, ale aj produkcie, klientov a modeliek. Ateliér sa nachádza v Nitre, má výbornú dostupnosť a ponúka bezproblémové parkovanie. Súčasťou je tiež externý výťah, ktorý vám umožní preniesť väčšie množstvo predmetov.

Ako vyzerajú priestory ateliéru ?

Priestory ateliéru sa nachádzajú na prvom poschodí budovy. Denné svetlo tu nehľadajte, ale toho umelého u nás najdete viac než dosť. Plne vybavená a priestranná plocha na prenájom vám ponúka až 160m2. K dispozícií je aj toaleta, kuchynský priestor a vlastná konferenčná miestnosť.

Vybavenie fotoateliéru

Ateliér je vybavený profesionálnou osvetľovacou technikou, s bohatým príslušenstvom značky Photon Europe, Quadralite a Naguang.

K dispozícii sú štyri profi štúdiové blesky s výkonom 800 W, ovládateľné cez mobilnú aplikáciu. Fotografická časť tiež obsahuje možnosť fotiť na pozadiach o šírke 3,5 m (vhodnejšie ako obyčajné 2,75 m pozadia) – pripravené sú čierne, sivé a biele pozadie.

Pohodlné ovládanie pomocou elektrického systému na diaľkové ovládanie.

Video časť pozostáva z cyklorámy (biele nekonečné pozadie), ktorá je umiestnená oproti fotografickej časti. Na trvalé osvetlenie je možné použiť 2 x 1000Ws a 4 x 600Ws trvalé svetlá, ktoré zabezpečia dokonalé nasvietenie celej scény. Svetlá sú bipolárne s možnosťou pridania farebných filtrov pre dokonalé nastavenie teploty osvetlenia.

Veľkú výhodu predstavuje stropný závesný systém, na ktorom sú umiestnené blesky aj trvalé svetlá. Ľahká manipulácia, nastavenie a najmä žiadne zbytočné káble pod nohami.

Odrazové dosky, beauty dish, produktový stolík, klapky, statívy a softboxy – u nás nájdete skutočne kompletné vybavenie pre Váš projekt!

V prípade záujmu pre Vás cyklorámu vymaľujeme 🙂

+ 50€ s DPH (Voliteľné)

Pri prenájme ateliéru ponúkame požičanie akejkoľvek foto-video techniky z našej ponuky za polovicu!

Blesky

Štyri profi štúdiové blesky značky Quadralite s výkonom 800 W

Pozadia

Fotografická časť tiež obsahuje možnosť fotiť na pozadiach o šírke 3,5 m pripravené sú čierne a biele pozadie.

Cykloráma

Video časť pozostáva z cyklorámy (biele nekonečné pozadie), ktorá je umiestnená oproti fotografickej časti.

Závestný systém

Veľkú výhodu predstavuje stropný závesný systém. Ľahká manipulácia, nastavenie a najmä žiadne zbytočné káble pod nohami.

V cene prenájmu je zahrnuté naozaj všetko, vrátane neobmedzeného množstva skvelej kávy a vody. Máme rýchlu Wi-Fi 🙂

Pri prenájme vám zapožičiame iPhone, pomocou ktorého si pustíte hudbu podľa vašej chuti, ale rovnako ním môžete nastaviť štúdiové blesky. Hrať vám pritom bude zostava ONKYO a set kvalitných reproduktorov, aby ste si mohli vytvoriť želanú atmosféru.

Máme stoličky, ale aj pohodlné gauče, ktoré pre vašich klientov zabezpečia maximálny komfort.

 Pripravená je aj prezliekáreň s veľkým zrkadlom.

 V prípade potreby úplného súkromia sa dá foto aj video časť zakryť závesom (fotenie aktov).

Minimálny prenájom 2hod.

Príplatok za vymalovanie pred produkciou 50 Eur s DPH. (Voliteľné)

Poplatok za znečistenie cyklorámy 25 Eur s DPH.

Poplatok za Poškodenie cyklorámy od 35 Eur s DPH.

0